800 ~ 1200m/3h tallador Draga de succió/sorra Dredge per a la venda


800 ~ 1200m/3h tallador Draga de succió/sorra Dredge per al detall de producte de venda

Informació bàsica

  • Model NO.:JLCSD250

  • Tipus: Cutter Draga de succió

  • Tipus: dièsel de potència

  • Cicló tipus: No

  • Ranura tipus: No

  • Mida: a mida

  • Condició: nou

  • Bomba capacitat: 1200 m 3/h

  • Dragatge profunditat: 1om

  • Descàrrega distància: 800-1000m

  • Garantia: un any

  • Servei: oferim bon servei postvenda

  • Motor dièsel: Cummins

  • Sistema de Control de funcionament: Siemens PLC

  • Sistema de control: sistema de Control hidràulic

  • Sistema elèctric: Schneider sistema elèctric

  • Requisit: personalitzat

  • Marca: JULONG

  • Especificació: ISO9001: 2008

  • Origen: Xina

  • HS codi: 89051000

800 ~ 1200m/3h tallador Draga de succió/sorra Dredge per venda Descripció del producte

Draga de succió de tallador de JULONG amb la introducció de motor Cummins
JULONG 6 polzades de Draga de succió de tallador de 20 polzades pot ser utilitzat en diferents tipus d'estructura geològica. La sèrie de Draga és adequat per sorra excavació de riu i estany, riu, llac dragatge, reclamació de sorra, excavació de sorra i així successivament.

Draga aspiració JULONG tallador absorbint avantatjats tecnologia dels holandesos i americans productes relacionats, la capacitat de les gammes de dredgers JLCSD de 100m 3/h a 1000m/3h, dragatge profunditat de 1m a distància de 25m i la descàrrega de 500m a 3000m.

Podem dissenyar i fabrciate la draga de succió tallador segons les necessitats de clients. Us recomanem que el millor adequat i economicla Draga per a vostè, a causa de la nostra empresa és professional.

JLCSD250 Tallador Draga de succió especificació de paràmetres

800 ~ 1200m/3h tallador Draga de succió/sorra Dredge per venda principi Particulars
Longitud total, escala criat, 26
Longitud sobre pontons, 18m
Amplitud, 5,4 m. Profunditat, 1.6m
Costat Pontoon diàmetres, 18 * 1.6 * 1.6 m
Dismeter interna d'aspiració / alta de tub, 350 / 300mm
Pes total sec aprox, 65t

Instal·lació del motor
Diesel motor principal, Cummins KTA19, 559KW(750HP)
Consum de combustible específics, 200g/kWhr

800 ~ 1200m 3/h Draga de succió de tallador/sorra Draga per bomba Draga de venda
Tipus, WN250
Poder al eix, 420kw(570hp)
Bomba de Draga impulsada mitjançant la caixa de canvis de embragatge/bloc/reducció de tenint bomba combinat


Patates
Longitud (aprox) 15M
Diamete, 377mm
Weight(approx), 2.04m

800 ~ 1200m/3h tallador Draga de succió/sorra Dredge per a eines de venda
Eines específiques són subministrats per pontons connectant i dsconnecting i tallador ladderm i per manteniment de dredge de bomba i motor dièsel.

Tallador JULONG Draga de succió característiques
1. equips personalitzats segons requeriment dels clients.
2 MOQ: 1 conjunt.



JULONG empresa servei promesa
---JULONG empresa signa un acord de post-servei a llarg termini amb els clients.
---Oferim disseny racional i pràctic segons requeriment dels clients.
---Enviem enginyers per muntar i posar a prova la màquina en el termini que havien acordat en el contracte.
---Dins del termini de garantia, oferim reparació lliure si sorgeixen el problema de qualitat.
---Oferim formació gratuïta d'operació i manteniment de clients
---Subministrem accessoris d'alta qualitat a preu baix
---Fem un excel·lent ompliment dels clients pel servei de seguiment a llarg termini


BONES NOTÍCIES PER A TU!!

Actualment, tenim JLCSD300, JLCSD450 instock, proveeix el component de classe mundial.

Model de  JLCSD250JLCSD300JLCSD350JLCSD450JLCSD500
DimensióLength(m) global2634384044
Casc length(m)18252829322
Casc width(m)5.46.47.37,88.5
Casc depth(m)1.61.822.12.6
Draught(m) de càrrega1.01.01.21.21.3
Escala de talladorEscala Length(m)1515222222
Dragatge Depth(m)1014151618
Màxim depression(degree)4545454545
Diàmetre cap talladormm13001500150016501800
polzada5159596571
Diàmetre de la canonada d'aspiraciómm350450600650700
polzada1012141820
Draga de bombaMarca de fabricantShijiazhuangShijiazhuangShijiazhuangShijiazhuangShijiazhuang
País d'origenXinaXinaXinaXinaXina
Demensionmm250300350450600
polzada1012141824
Producció de Material sòlid rate(cbm/h)50-200200-400400-600500-700700-1000
Flux d'aigua taxa m3/h12002000280035005000
Potència nominalkW4205106008601100
HP57176181611691495
Motor principalMarca de fabricantCumminsCumminsCumminsCumminsCummins
Model deKTA19KTA38KTA38
59 NTA855
KTA38 59
NTA855
KTA50 M2
59 KTA19
País d'origenXinaXinaEUAEUAEUA
Potència màximakW559746104311921687
HP7501000140016002280
Màxim torque(nm@rpm)2542@17444006@15503956@13006530@15006530@1500
Consum de combustible d'AVG (L/h)91.96161.3185303.2303.2
DescàrregaMàxim la descàrrega distance(m)10001000150018002000
Diàmetre de la canonada de descàrregamm300400500550650
polzada1012141820

800~1200m3/Hr Cutter Suction Dredger/Sand Dredge for Sale.jpg